MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

Bölüm Hakkında

Son Güncelleme:
16/02/2018 - 11:46


Untitled 1
Görev Adı Soyadı Ofis Telefon  E-Mail
Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ömer Geban EF-A-213 (0312) 210 4060 geban@metu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ömer Faruk Özdemir EF-A-221 (0312) 210 3691 ozdemir@metu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semra Sungur EF-A 121 (0312) 210 4066 ssungur@metu.edu.tr
Bölüm Başkanı Danışmanı Yard. Doç. Dr. Gökhan Öztürk EF-A-216 (0312) 210 gozturk@metu.edu.tr
Bölüm Başkanı Danışmanı Yard. Doç. Dr. Işıl İşler EF-A 212 (0312) 210 3659 iisler@metu.edu.tr
Erasmus Koordinatörü Doç Dr. Çiğdem Haser EF-A-105 (0312) 210 6415 chaser@metu.edu.tr

 

Okul Deneyimi Koordinatörü

Doç. Dr. Elvan Şahin EF-A 110 (0312) 210 4089 selvan@metu.edu.tr
Prof. Dr. Esen Uzuntiryaki Kondakçı EF-A-210 (0312) 210 4067 esent@metu.edu.tr
Prof. Dr. Mine Işıksal EF-A 117 (0312) 210 6412 misiksal@metu.edu.tr
Bölüm Sekreteri Leyla Özdemir EF-A-203 (0312) 210 4049 ozleyla@metu.edu.tr
Bölüm Sekreteri Gülsün Türkan EF-A-203 (0312) 210 7548 gulsunt@metu.edu.tr